free webpage counters

Football on TV and Stream

Witness the electrifying world of sports like never before! The adrenaline-pumping streaming sensation of Football that puts you right in the heart of the action. Don't miss a single second as the champions rise, records shatter, and legends are made. Get your game face on because the ultimate sports experience is just a click away!

02 Dec

Yesterday, Saturday

07:00
07:00

Belasitsa vs Yantra Gabrovo

BULGARIA Vtora Liga Soccer

07:00

Dunav Ruse vs Spartak Pleven

BULGARIA Vtora Liga Soccer

07:00

Strumska Slava vs Chernomorets Balchik

BULGARIA Vtora Liga Soccer

07:00

Lokomotiv Ruse vs Ludogorets III

BULGARIA Third League Soccer

07:00

Sonderjyske vs Hillerod

DENMARK 1St Division Soccer

07:00
07:00

Tottenham U21 vs Manchester Utd U21

ENGLAND Premier League 2 Soccer

07:00

Leeds U18 vs Blackburn U18

ENGLAND Premier League U18 Soccer

07:00

Nottingham U18 vs Everton U18

ENGLAND Premier League U18 Soccer

07:00

West Brom U18 vs Southampton U18

ENGLAND Premier League U18 Soccer

07:00

West Ham U18 vs Leicester U18

ENGLAND Premier League U18 Soccer

07:00

St. George vs Bahir Dar Kenema

ETHIOPIA Premier League Soccer

07:00

Braunschweig vs Greuther Furth

GERMANY 2. Bundesliga Soccer

07:00

Holstein Kiel vs Wehen

GERMANY 2. Bundesliga Soccer

07:00

Nurnberg vs Dusseldorf

GERMANY 2. Bundesliga Soccer

07:00

Hamburger SV II vs Teutonia Ottensen

GERMANY Regionalliga North Soccer

07:00

Phonix Lubeck vs Hannover II

GERMANY Regionalliga North Soccer

07:00
07:00
07:00

Einheit Wernigerode vs Motor Marienberg

GERMANY Oberliga Nofv Soccer

07:00

Freital vs Sandersdorf

GERMANY Oberliga Nofv Soccer

07:00
07:00

Ludwigsfelde vs Einheit Rudolstadt

GERMANY Oberliga Nofv Soccer

07:00

Plauen vs Magdeburg II

GERMANY Oberliga Nofv Soccer

07:00

Duneberg vs HEBC Hamburg

GERMANY Oberliga Hamburg Soccer

07:00

BTS Neustadt vs TURA Bremen

GERMANY Oberliga Bremen Soccer

07:00

Hemelingen vs Komet Arsten

GERMANY Oberliga Bremen Soccer

07:00

OSC Bremerhaven vs Union 60 Bremen

GERMANY Oberliga Bremen Soccer

07:00

Kottern-St. Mang vs Landsberg

GERMANY Oberliga Bayern Süd Soccer

07:00

Braunschweig U19 vs VfL Osnabruck U19

GERMANY Junioren Bundesliga North Soccer

07:00
07:00

Ingolstadt U19 vs Furth U19

GERMANY Junioren Bundesliga South Soccer

07:00

Nurnberg U19 vs Augsburg U19

GERMANY Junioren Bundesliga South Soccer

07:00
07:00

Kecskemeti TE vs MTK Budapest

HUNGARY Otp Bank Liga Soccer

07:00

Lazio U19 vs AC Milan U19

ITALY Primavera 1 Soccer

07:00

Verona U19 vs Torino U19

ITALY Primavera 1 Soccer

07:00

Kakamega Homeboyz vs Bidco United

KENYA Premier League Soccer

07:00

Leopards vs Tusker

KENYA Premier League Soccer

07:00

Posta Rangers vs Nairobi City

KENYA Premier League Soccer

07:00
07:00

Talanta FC vs Ulinzi Stars

KENYA Premier League Soccer

07:00
07:00

Kisumu All-Stars vs Kajiado

KENYA Super League Soccer

07:00

Naivas FC vs Mulembe United

KENYA Super League Soccer

07:00

Rainbow vs Mara Sugar

KENYA Super League Soccer

07:00

Silibwet vs Migori

KENYA Super League Soccer

07:00

Bashkimi vs Besa 1976

NORTH MACEDONIA 2. Mfl Soccer

07:00

Belasica vs FK Skopje

NORTH MACEDONIA 2. Mfl Soccer

07:00

Detonit Plackovica vs Kozuf Gevgelija

NORTH MACEDONIA 2. Mfl Soccer

07:00

Novaci vs Vardar Negotino

NORTH MACEDONIA 2. Mfl Soccer

07:00
07:00
07:00

Pobeda vs Pelister

NORTH MACEDONIA 2. Mfl Soccer

07:00
07:00

Ol. Grudziadz vs Olimpia Elblag

POLAND Division 2 Soccer

07:00

Zaglebie II vs Hutnik Krakow

POLAND Division 2 Soccer

07:00

SC Lusitania U19 vs Torreense U19

PORTUGAL Campeonato Nacional U19 Soccer

07:00

UTA Arad vs FC Hermannstadt

ROMANIA Liga 1 Soccer

07:00

CSM Vaslui vs Brodoc

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

Somuz Falticeni vs CSM Bacau

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

Stiinta Miroslava vs Foresta Suceava

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

Braila vs Unirea Branistea

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

Hamangia Baia vs Viitorul Ianca

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

Sutesti vs Sporting Liesti

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

Gloria Baneasa vs Afumati

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

LPS HD Clinceni vs Progresul Fundulea

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

Recolta Gh. Doja vs Axiopolis Cernavoda

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

Voluntari 2 vs Agricola Borcea

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

CSO Plopeni vs CS Blejoi

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

Dunarea Giurgiu vs FC Pucioasa

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

Cetate Rasnov vs V. Curita

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

SR Brasov vs Olimpic Zarnesti

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

Targu Secuiesc vs Campulung

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

Tarlungeni vs Sepsi Sf. Gheorghe 2

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

Calimanesti vs Vedita Colonesti

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

Viitorul Daesti vs Sporting Rosiori

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

CS U Craiova 2 vs U Craiova 1948 2

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

CSM Deva vs Turceni

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

Progresul Pecica vs Phoenix Buzias

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

Industria Galda vs Unirea Alba-Iulia

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

Unirea Ungheni vs Avantul Reghin

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

Univ. din Alba Iulia vs Targu Mures 1898

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

Santandrei vs Sighetu Marmatiei

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

Victoria Carei vs Satu Mare

ROMANIA Liga 3 Soccer

07:00

St Michel United vs La Passe

SEYCHELLES Premier League Soccer

07:00

Trebisov vs Myjava

SLOVAKIA 2 Liga Soccer

07:00

Rogaska vs Aluminij

SLOVENIA Prva Liga Soccer

07:00

Police Tero vs Trat FC

THAILAND Thai League 1 Soccer

07:00

Nakhon Si vs Kanchanaburi

THAILAND Thai League 2 Soccer

07:00

Mutondo Stars vs Kansanshi

ZAMBIA Super League Soccer

07:00

Trident vs Konkola

ZAMBIA Super League Soccer

07:30

Egnatia vs Vllaznia

ALBANIA Superliga Soccer

07:30

Besa Kavaje vs Apolonia Fier

ALBANIA First Division Soccer

07:30
07:30

Flamurtari vs Kastrioti

ALBANIA First Division Soccer

07:30

Korabi Peshkopi vs Luzi

ALBANIA First Division Soccer

07:30

Tomori Berat vs Bylis

ALBANIA First Division Soccer

07:30

ASV 13 Wien vs Stammersdorf

AUSTRIA Wien Soccer

07:30

Asenovets vs Karnobat

BULGARIA Third League Soccer

07:30

Dugopolje vs Vukovar 1991

CROATIA Prva Nl Soccer

07:30

Ayia Napa vs ENAD

CYPRUS Division 2 Soccer

07:30

M.E.A.P. Nisou vs Achyronas-Onisilos

CYPRUS Division 2 Soccer

07:30

Ol. Nicosia vs Ermis

CYPRUS Division 2 Soccer

07:30

Omonia Aradippou vs Digenis Akritas

CYPRUS Division 2 Soccer

07:30

Peyia 2014 FC vs Xylotymbou

CYPRUS Division 2 Soccer

07:30

West Brom vs Leicester

ENGLAND Championship Soccer

07:30

Alfreton vs Walsall

ENGLAND Fa Cup Soccer

07:30

Tasmania Berlin vs Dynamo Schwerin

GERMANY Oberliga Nofv Soccer

07:30

Bischofswerdaer vs Arnstadt

GERMANY Oberliga Nofv Soccer

07:30

Bordesholm vs Eichede

GERMANY Oberliga Schleswig Soccer

07:30

SC Weiche-08 II vs Dornbreite Lubeck

GERMANY Oberliga Schleswig Soccer

07:30

Pipinsried vs Munich 1860 II

GERMANY Oberliga Bayern Süd Soccer

07:30

Rain/Lech vs Heimstetten

GERMANY Oberliga Bayern Süd Soccer

07:30

Tamaraceite vs Atl. Victoria

SPAIN Tercera Rfef Soccer

07:30

Teror vs Gran Tarajal

SPAIN Tercera Rfef Soccer

07:35

Oman Club vs Dhofar

OMAN Sultan Cup Soccer

07:45
08:00

Girona vs Valencia

SPAIN Laliga Soccer

08:00

Jwaneng Galaxy (Bot) vs Simba (Tan)

AFRICA Caf Champions League Soccer

08:00

Mazembe (Drc) vs Mamelodi Sundowns (Rsa)

AFRICA Caf Champions League Soccer

08:00

Bordj Menail vs Olympique Magrane

ALGERIA Ligue 2 Soccer

08:00

Eulma vs Khemis El Khechna

ALGERIA Ligue 2 Soccer

08:00

Harrach vs Annaba

ALGERIA Ligue 2 Soccer

08:00

Mlila vs Khroub

ALGERIA Ligue 2 Soccer

08:00

MO Constantine vs Ghozlane

ALGERIA Ligue 2 Soccer

08:00

MSP Batna vs CA Batna

ALGERIA Ligue 2 Soccer

08:00

Ouargla vs Olympique Akbou

ALGERIA Ligue 2 Soccer

08:00

Telaghema vs Chelghoum

ALGERIA Ligue 2 Soccer

08:00

Club Brugge II W vs Leuven II W

BELGIUM 1St National Women Soccer

08:00

Etar vs Cherno More

BULGARIA Parva Liga Soccer

08:00

Bishop's Stortford vs South Shields

ENGLAND National League North Soccer

08:00

Manchester City U21 vs Crystal Palace U21

ENGLAND Premier League 2 Soccer

08:00

Etoile Maritime vs Trelissac

FRANCE Coupe De France Soccer

08:00

Arminia Bielefeld vs Aue

GERMANY 3. Liga Soccer

08:00

Duisburg vs Lubeck

GERMANY 3. Liga Soccer

08:00

Mannheim vs Ingolstadt

GERMANY 3. Liga Soccer

08:00

RW Essen vs Sandhausen

GERMANY 3. Liga Soccer

08:00

Saarbrucken vs Preussen Munster

GERMANY 3. Liga Soccer

08:00

TSV Havelse vs Bremer

GERMANY Regionalliga North Soccer

08:00
08:00

Ahlen vs Rodinghausen

GERMANY Regionalliga West Soccer

08:00

Bocholt vs Schalke II

GERMANY Regionalliga West Soccer

08:00

Duren vs B. Monchengladbach II

GERMANY Regionalliga West Soccer

08:00

Lippstadt vs SSVg Velbert

GERMANY Regionalliga West Soccer

08:00

Oberhausen vs Wiedenbruck

GERMANY Regionalliga West Soccer

08:00

Wuppertal vs Alemannia Aachen

GERMANY Regionalliga West Soccer

08:00
08:00

Bahlinger vs Stuttgart II

GERMANY Regionalliga Sudwest Soccer

08:00

Fulda-Lehnerz vs Freiberg

GERMANY Regionalliga Sudwest Soccer

08:00

Hoffenheim II vs FC 08 Homburg

GERMANY Regionalliga Sudwest Soccer

08:00

Schott Mainz vs Walldorf

GERMANY Regionalliga Sudwest Soccer

08:00

Steinbach Haiger vs Mainz II

GERMANY Regionalliga Sudwest Soccer

08:00

Augsburg II vs Schalding

GERMANY Regionalliga Bayern Soccer

08:00

Schweinfurt vs Vilzing

GERMANY Regionalliga Bayern Soccer

08:00

TB Berlin vs Rostocker FC

GERMANY Oberliga Nofv Soccer

08:00

Eckernforder SV vs Lubeck II

GERMANY Oberliga Schleswig Soccer

08:00

Nordmark Satrup vs Inter Turkspor Kiel

GERMANY Oberliga Schleswig Soccer

08:00

Turkiye Wilhelmsburg vs Rugenbergen

GERMANY Oberliga Hamburg Soccer

08:00

Aumund-Vegesack vs Woltmershausen

GERMANY Oberliga Bremen Soccer

08:00

Geestemunde vs Leher

GERMANY Oberliga Bremen Soccer

08:00

Eilvese vs Eintracht Celle

GERMANY Oberliga Niedersachsen Soccer

08:00

Fernwald vs Stadtallendorf

GERMANY Oberliga Hessen Soccer

08:00

Hanauer SC vs Viktoria Griesheim

GERMANY Oberliga Hessen Soccer

08:00

VfB Marburg vs SV Steinbach

GERMANY Oberliga Hessen Soccer

08:00

Arminia Ludwigshafen vs Auersmacher

GERMANY Oberliga Rheinland Soccer

08:00

RW Koblenz vs Cosmos Koblenz

GERMANY Oberliga Rheinland Soccer

08:00
08:00

Gebenbach vs Eichstatt

GERMANY Oberliga Bayern Nord Soccer

08:00

Hankofen-Hailing vs Kornburg

GERMANY Oberliga Bayern Nord Soccer

08:00

Neudrossenfeld vs Donaustauf

GERMANY Oberliga Bayern Nord Soccer

08:00

Neumarkt vs Eltersdorf

GERMANY Oberliga Bayern Nord Soccer

08:00
08:00
08:00

Bietigheim-Bissingen vs Villingen

GERMANY Oberliga Baden Soccer

08:00

Denzlingen vs Backnang

GERMANY Oberliga Baden Soccer

08:00

FC Holzhausen vs Reutlingen

GERMANY Oberliga Baden Soccer

08:00

Normannia Gmund vs Ravensburg

GERMANY Oberliga Baden Soccer

08:00

Oberachern vs Hollenbach

GERMANY Oberliga Baden Soccer

08:00

Pforzheim vs Mutschelbach

GERMANY Oberliga Baden Soccer

08:00

Karlsruher SC U19 vs Heidenheim U19

GERMANY Junioren Bundesliga South Soccer

08:00

Hapoel Haifa vs Netanya

ISRAEL Ligat Ha'al Soccer

08:00

Hapoel Tel Aviv vs Hapoel Haifa

ISRAEL Ligat Ha'al Soccer

08:00

Cosenza vs Ternana

ITALY Serie B Soccer

08:00

FeralpiSalo vs Cittadella

ITALY Serie B Soccer

08:00

Modena vs Reggiana

ITALY Serie B Soccer

08:00

Pisa vs Cremonese

ITALY Serie B Soccer

08:00

Venezia vs Ascoli

ITALY Serie B Soccer

08:00

Dimba Patriots vs Assad

KENYA Super League Soccer

08:00

Burgan vs Al Salmiya

KUWAIT Crown Prince Cup Soccer

08:00

Al Akhdar vs Al Murooj

LIBYA Premier League Soccer

08:00
08:00

Birkirkara vs Hamrun

MALTA Premier League Soccer

08:00

Santa Lucia vs Mosta

MALTA Premier League Soccer

08:00
08:00

Berane vs Internacional

MONTENEGRO Druga Liga Soccer

08:00
08:00
08:00

Kom Podgorica vs Lovcen

MONTENEGRO Druga Liga Soccer

08:00

Otrant vs FK Podgorica

MONTENEGRO Druga Liga Soccer

08:00

Cambuur U21 vs G.A. Eagles U21

NETHERLANDS Divisie 1 U21 Soccer

08:00

Graafschap U21 vs Volendam U21

NETHERLANDS Divisie 1 U21 Soccer

08:00

Groningen U21 vs Den Haag U21

NETHERLANDS Divisie 1 U21 Soccer

08:00

Amagaju vs Musanze

RWANDA Premier League Soccer

08:00

Bugesera vs Police

RWANDA Premier League Soccer

08:00

Marines vs Etoile de L'Est

RWANDA Premier League Soccer

08:00

Richards Bay vs Stellenbosch

SOUTH AFRICA Carling Knockout Soccer

08:00

Kinondoni MC vs Mashujaa

TANZANIA Ligi Kuu Bara Soccer

08:00

Nakhon Pathom vs Chonburi

THAILAND Thai League 1 Soccer

08:00

Rizespor vs Basaksehir

TURKEY Super Lig Soccer

08:00

Boluspor vs Eyupspor

TURKEY 1. Lig Soccer

08:00

Airtel Kitara vs NEC FC

UGANDA Premier League Soccer

08:00

Maroons vs Mbarara City

UGANDA Premier League Soccer

08:00

Kryvbas vs Oleksandriya

UKRAINE Premier League Soccer

08:00
08:00

Forest Rangers vs Power Dynamos

ZAMBIA Super League Soccer

08:00

Mufulira vs Nkwazi

ZAMBIA Super League Soccer

08:00
08:00

NAPSA Stars vs Prison Leopards

ZAMBIA Super League Soccer

08:00

Zanaco vs Green Eagles

ZAMBIA Super League Soccer

08:30

First Vienna vs Bregenz

AUSTRIA 2. Liga Soccer

08:30

Mechtersheim vs Worms

GERMANY Oberliga Rheinland Soccer

08:30

Germania Teveren vs Schafhausen

GERMANY Oberliga Mittelrhein Soccer

08:30

Gokulam vs Namdhari

INDIA I League Soccer

08:30

Atalanta U19 vs Lecce U19

ITALY Primavera 1 Soccer

08:30

Asaria vs Al Madina

LIBYA Premier League Soccer

08:30

Bangwe All Stars vs Karonga United

MALAWI Super League Soccer

08:30

Big Bullets vs Silver Strikers

MALAWI Super League Soccer

08:30

Blue Eagles vs MAFCO

MALAWI Super League Soccer

08:30

Civo Utd vs Mighty Wanderers

MALAWI Super League Soccer

08:30

Ekwendeni Hammers vs Dedza Dynamos

MALAWI Super League Soccer

08:30

Extreme FC vs Chitipa United

MALAWI Super League Soccer

08:30

Kamuzu Barracks vs Mighty Tigers

MALAWI Super League Soccer

08:30

Moyale Barracks vs Red Lions

MALAWI Super League Soccer

08:30
08:30

Excelsior Maassluis vs Katwijk

NETHERLANDS Tweede Divisie Soccer

08:30
08:30

Lisse vs Rijnsburgse Boys

NETHERLANDS Tweede Divisie Soccer

08:30

Noordwijk vs De Treffers

NETHERLANDS Tweede Divisie Soccer

08:30
08:30

Genemuiden vs HSC '21

NETHERLANDS Derde Divisie Soccer

08:30

RKAV Volendam vs USV Hercules

NETHERLANDS Derde Divisie Soccer

08:30

Staphorst vs Hoogeveen

NETHERLANDS Derde Divisie Soccer

08:30

SteDoCo vs Kloetinge

NETHERLANDS Derde Divisie Soccer

08:30

VV DOVO vs IJsselmeervogels

NETHERLANDS Derde Divisie Soccer

08:30

Chojniczanka vs LKS Lodz II

POLAND Division 2 Soccer

08:30

Sochi vs Krylya Sovetov

RUSSIA Premier League Soccer

08:30
08:30
08:30
08:30

Basel II vs Etoile-Carouge

SWITZERLAND Promotion League Soccer

09:00

Genoa vs Empoli

ITALY Serie A Soccer

09:00

Young Africans (Tan) vs Al Ahly (Egy)

AFRICA Caf Champions League Soccer

09:00

Alken W vs RSC Anderlecht II W

BELGIUM 1St National Women Soccer

09:00

Gent II W vs Famkes Merkem W

BELGIUM 1St National Women Soccer

09:00

Waregem II W vs Moldavo W

BELGIUM 1St National Women Soccer

09:00

Jwaneng Galaxy vs Gaborone Utd

BOTSWANA Premier League Soccer

09:00

Nico United vs Police XI

BOTSWANA Premier League Soccer

09:00

Sua Flamingoes vs Masitoaka

BOTSWANA Premier League Soccer

09:00

VTM FC vs Orapa United

BOTSWANA Premier League Soccer

09:00

Osijek vs Rijeka

CROATIA Hnl Soccer

09:00

Ceske Budejovice vs Hradec Kralove

CZECH REPUBLIC Fortuna Soccer

09:00

Jablonec vs Teplice

CZECH REPUBLIC Fortuna Soccer

09:00

Mlada Boleslav vs Karvina

CZECH REPUBLIC Fortuna Soccer

09:00

Sigma Olomouc vs Slovacko

CZECH REPUBLIC Fortuna Soccer

09:00

Bordeaux vs Troyes

FRANCE Ligue 2 Soccer

09:00

Libourne vs Paris 13 Atl.

FRANCE National 2 Soccer

09:00

Furiani Agliani vs Wasquehal

FRANCE National 2 Soccer

09:00

Kilia Kiel vs VfB Oldenburg

GERMANY Regionalliga North Soccer

09:00

Meppen vs Holstein Kiel II

GERMANY Regionalliga North Soccer

09:00

Hohenwestedt vs Flensburg

GERMANY Oberliga Schleswig Soccer

09:00

Oldenburger vs Neumunster

GERMANY Oberliga Schleswig Soccer

09:00

Baumholder vs Karbach

GERMANY Oberliga Rheinland Soccer

09:00
09:00

Diefflen vs Gonsenheim

GERMANY Oberliga Rheinland Soccer

09:00

Engers vs Kaiserslautern II

GERMANY Oberliga Rheinland Soccer

09:00

Al Shorta vs Al Naft

IRAQ Super League Soccer

09:00

Fiorentina U19 vs Sassuolo U19

ITALY Primavera 1 Soccer

09:00

Alessandria U19 vs Vicenza U19

ITALY Primavera 2 Soccer

09:00

Ascoli U19 vs Cesena U19

ITALY Primavera 2 Soccer

09:00

Bari U19 vs Monopoli U19

ITALY Primavera 2 Soccer

09:00

Benevento U19 vs Entella U19

ITALY Primavera 2 Soccer

09:00

Cittadella U19 vs AlbinoLeffe U19

ITALY Primavera 2 Soccer

09:00

Como U19 vs FeralpiSalo U19

ITALY Primavera 2 Soccer

09:00

Cremonese U19 vs Reggiana U19

ITALY Primavera 2 Soccer

09:00

Crotone U19 vs Ternana U19

ITALY Primavera 2 Soccer

09:00

Padova U19 vs Parma U19

ITALY Primavera 2 Soccer

09:00

Perugia U19 vs Spezia U19

ITALY Primavera 2 Soccer

09:00

Pescara U19 vs Cosenza U19

ITALY Primavera 2 Soccer

09:00

Pisa U19 vs Palermo U19

ITALY Primavera 2 Soccer

09:00

Renate U19 vs Venezia U19

ITALY Primavera 2 Soccer

09:00

Salernitana U19 vs Napoli U19

ITALY Primavera 2 Soccer

09:00

Spal U19 vs Udinese U19

ITALY Primavera 2 Soccer

09:00

Sudtirol U19 vs Brescia U19

ITALY Primavera 2 Soccer

09:00

Kozakken Boys vs ADO 20 Heemskerk

NETHERLANDS Tweede Divisie Soccer

09:00

Quick Boys vs Jong Sparta Rotterdam

NETHERLANDS Tweede Divisie Soccer

09:00
09:00

ODIN '59 vs DVS '33 Ermelo

NETHERLANDS Derde Divisie Soccer

09:00

Sparta Nijkerk vs Harkemase Boys

NETHERLANDS Derde Divisie Soccer

09:00
09:00
09:00

Feyenoord U21 vs FC Twente/Heracles U21

NETHERLANDS Divisie 1 U21 Soccer

09:00

Utrecht U18 vs Den Haag U18

NETHERLANDS Divisie 1 U18 Soccer

09:00

Doma United vs Niger Tornadoes

NIGERIA Npfl Soccer

09:00

Hodd vs Lyn

NORWAY Obos Soccer

09:00

Piast Gliwice vs Puszcza

POLAND Ekstraklasa Soccer

09:00

GKS Katowice vs Arka Gdynia

POLAND Division 1 Soccer

09:00

Nacional vs Pacos Ferreira

PORTUGAL Liga Portugal 2 Soccer

09:00
09:00
09:00
09:00

San Marino Academy U22 vs Faetano

SAN MARINO Campionato Sammarinese Soccer

09:00
09:00

Deveronvale vs Buckie Thistle

SCOTLAND Highland League Soccer

09:00

Banska Bystrica vs Dun. Streda

SLOVAKIA Nike Liga Soccer

09:00

Trencin vs Podbrezova

SLOVAKIA Nike Liga Soccer

09:00

Z. Moravce-Vrable vs Zilina

SLOVAKIA Nike Liga Soccer

09:00

Domzale vs Radomlje

SLOVENIA Prva Liga Soccer

09:00
09:00

Abertillery Bluebirds vs Caerau Ely

WALES Cymru South Soccer

09:00

Baglan Dragons vs Goytre Utd

WALES Cymru South Soccer

09:00

Cwmbran Celtic vs Briton Ferry

WALES Cymru South Soccer

09:00

Llantwit Major vs Pontardawe

WALES Cymru South Soccer

09:00

Trefelin vs Ammanford

WALES Cymru South Soccer

09:00

Airbus vs Chirk AAA FC

WALES Cymru North Soccer

09:00

Buckley vs Bangor 1876

WALES Cymru North Soccer

09:00

Caersws FC vs Porthmadog

WALES Cymru North Soccer

09:00

Llanidloes vs Flint

WALES Cymru North Soccer

09:00

Mold Alexandra vs Gresford

WALES Cymru North Soccer

09:30

Gulf Breeze High School vs Booker T Washington High School - Pensacola

Varsity Soccer

09:30

B. Monchengladbach vs Hoffenheim

GERMANY Bundesliga Soccer

09:30

Bayern Munich vs Union Berlin

GERMANY Bundesliga Soccer

09:30

Bochum vs Wolfsburg

GERMANY Bundesliga Soccer

09:30

RB Leipzig vs Heidenheim

GERMANY Bundesliga Soccer

09:30
09:30
09:30

Motema Pembe vs Etoile de Kivu

DR CONGO Ligue 1 Soccer

09:30

MOL Fehervar vs Puskas Academy

HUNGARY Otp Bank Liga Soccer

09:30

Hyderabad vs Mohun Bagan

INDIA Isl Soccer

09:30

Jong Almere City vs Scheveningen

NETHERLANDS Tweede Divisie Soccer

09:30
09:30
09:30

Al-Gharafa vs Al Wakra

QATAR Qsl Soccer

09:30

Qatar SC vs Muaither SC

QATAR Qsl Soccer

09:30

Mladost vs Zeleznicar Pancevo

SERBIA Super Liga Soccer

09:30

Partizan vs Vojvodina

SERBIA Super Liga Soccer

09:30

Ezcabarte vs Cortes

SPAIN Tercera Rfef Soccer

09:30

Cardiff Metropolitan vs Aberystwyth

WALES Cymru Premier Soccer

09:30

Connahs Q. vs Barry

WALES Cymru Premier Soccer

09:30

Haverfordwest vs TNS

WALES Cymru Premier Soccer

09:30

Newtown vs Colwyn Bay

WALES Cymru Premier Soccer

09:30

Pontypridd vs Caernarfon

WALES Cymru Premier Soccer

09:45

Hapoel Hadera vs Maccabi Petah Tikva

ISRAEL Ligat Ha'al Soccer

09:45

Amora vs Academica

PORTUGAL Liga 3 Soccer

09:45

R. Oviedo B vs Covadonga

SPAIN Segunda Rfef Soccer

09:45

Torina vs UC Cartes

SPAIN Tercera Rfef Soccer

10:00

Mingus Union High School vs Prescott High School

Varsity Soccer

10:00

Geneva School Of Boerne vs TMI Episcopal

Varsity Soccer

10:00
10:00

Brentford vs Luton

ENGLAND Premier League Soccer

10:00

Burnley vs Sheffield Utd

ENGLAND Premier League Soccer

10:00
10:00

St. Liege U23 vs Waregem

BELGIUM Challenger Pro League Soccer

10:00

Genk II W vs Tienen W

BELGIUM 1St National Women Soccer

10:00

Adjidja vs Etoiles Filantes

BENIN Ligue 1 Soccer

10:00

Ainonvi vs Coton FC

BENIN Ligue 1 Soccer

10:00

AS Sobemap vs Dragons

BENIN Ligue 1 Soccer

10:00

Cavaliers vs Buffles du Borgou

BENIN Ligue 1 Soccer

10:00

Dynamo Parakou vs Bani Ganse

BENIN Ligue 1 Soccer

10:00

Hodio vs Dynamo Abomey

BENIN Ligue 1 Soccer

10:00

JS Pobe vs Avrankou Omnisport

BENIN Ligue 1 Soccer

10:00

Tonnerre vs Espoir

BENIN Ligue 1 Soccer

10:00

Birmingham vs Rotherham

ENGLAND Championship Soccer

10:00
10:00

Ipswich vs Coventry

ENGLAND Championship Soccer

10:00

Leeds vs Middlesbrough

ENGLAND Championship Soccer

10:00

Millwall vs Sunderland

ENGLAND Championship Soccer

10:00

Plymouth vs Stoke

ENGLAND Championship Soccer

10:00

Sheffield Wed vs Blackburn

ENGLAND Championship Soccer

10:00

Southampton vs Cardiff

ENGLAND Championship Soccer

10:00

Swansea vs Huddersfield

ENGLAND Championship Soccer

10:00

Northampton vs Portsmouth

ENGLAND League One Soccer

10:00

AFC Fylde vs Hartlepool

ENGLAND National League Soccer

10:00

Altrincham vs Dorking

ENGLAND National League Soccer

10:00

Bromley vs Rochdale

ENGLAND National League Soccer

10:00

Chesterfield vs Altrincham

ENGLAND National League Soccer

10:00

Eastleigh vs Southend

ENGLAND National League Soccer

10:00

FC Halifax vs Solihull Moors

ENGLAND National League Soccer

10:00

Kidderminster vs Ebbsfleet

ENGLAND National League Soccer

10:00

Oldham vs Boreham Wood

ENGLAND National League Soccer

10:00

Oxford City vs Maidenhead

ENGLAND National League Soccer

10:00

Southend vs Wealdstone

ENGLAND National League Soccer

10:00

Woking vs Gateshead

ENGLAND National League Soccer

10:00

York City vs Dorking

ENGLAND National League Soccer

10:00

Brackley Town vs Boston Utd

ENGLAND National League North Soccer

10:00
10:00
10:00

Curzon Ashton vs Alfreton

ENGLAND National League North Soccer

10:00
10:00

King’s Lynn vs Banbury

ENGLAND National League North Soccer

10:00

Peterborough Sports vs Farsley

ENGLAND National League North Soccer

10:00

Southport vs Darlington

ENGLAND National League North Soccer

10:00

Spennymoor vs Scarborough

ENGLAND National League North Soccer

10:00
10:00
10:00
10:00
10:00

Eastbourne Boro vs Taunton

ENGLAND National League South Soccer

10:00

Hampton & Richmond vs Hemel Hempstead

ENGLAND National League South Soccer

10:00
10:00
10:00
10:00

Weston-super-Mare vs Welling

ENGLAND National League South Soccer

10:00
10:00
10:00

Bamber Bridge vs Macclesfield

ENGLAND Npl Premier Division Soccer

10:00
10:00

Bradford PA vs Warrington Rylands

ENGLAND Npl Premier Division Soccer

10:00

Gainsborough vs FC United

ENGLAND Npl Premier Division Soccer

10:00
10:00
10:00
10:00
10:00
10:00
10:00
10:00
10:00
10:00
10:00
10:00

Dorchester vs Beaconsfield Town

ENGLAND Southern League South Division Soccer

10:00

Hayes & Yeading vs Plymouth Parkway

ENGLAND Southern League South Division Soccer

10:00
10:00

Dulwich Hamlet vs Bognor Regis

ENGLAND Isthmian League Premier Division Soccer

10:00
10:00
10:00

Wingate & Finchley vs Billericay

ENGLAND Isthmian League Premier Division Soccer

10:00

Blackpool vs Forest Green

ENGLAND Fa Cup Soccer

10:00

Bolton vs Harrogate

ENGLAND Fa Cup Soccer

10:00

Cambridge Utd vs Fleetwood

ENGLAND Fa Cup Soccer

10:00

Crewe vs Bristol Rovers

ENGLAND Fa Cup Soccer

10:00

Gillingham vs Charlton

ENGLAND Fa Cup Soccer

10:00

Maidstone vs Barrow

ENGLAND Fa Cup Soccer

10:00

Newport vs Barnet

ENGLAND Fa Cup Soccer

10:00

Oxford Utd vs Grimsby

ENGLAND Fa Cup Soccer

10:00

Peterborough vs Doncaster

ENGLAND Fa Cup Soccer

10:00

Stevenage vs Port Vale

ENGLAND Fa Cup Soccer

10:00

Sutton vs Barnsley

ENGLAND Fa Cup Soccer

10:00

Sutton vs Horsham FC

ENGLAND Fa Cup Soccer

10:00

Wycombe vs Morecambe

ENGLAND Fa Cup Soccer

10:00

Sidama Bunna vs Hadiya Hossana

ETHIOPIA Premier League Soccer

10:00

BFC Dynamo vs Chemie Leipzig

GERMANY Regionalliga Nordost Soccer

10:00

Bersenbruck vs Egestorf-Langreder

GERMANY Oberliga Niedersachsen Soccer

10:00

Morlautern vs Eintracht Trier

GERMANY Oberliga Rheinland Soccer

10:00

Regensburg II vs Ingolstadt II

GERMANY Oberliga Bayern Nord Soccer

10:00

Aduana vs Hearts of Oak

GHANA Premier League Soccer

10:00

Heart of Lions vs Dreams

GHANA Premier League Soccer

10:00

Karela vs Bechem United

GHANA Premier League Soccer

10:00

Jeunesse Esch vs Union Titus Petange

LUXEMBOURG Bgl Ligue Soccer

10:00

Marisca Mersch vs Hesperange

LUXEMBOURG Bgl Ligue Soccer

10:00
10:00
10:00
10:00
10:00

Akwa United vs Kwara

NIGERIA Npfl Soccer

10:00

Bendel vs Lobi Stars

NIGERIA Npfl Soccer

10:00

Enyimba vs Sunshine Stars

NIGERIA Npfl Soccer

10:00

Sporting Lagos vs Katsina Utd

NIGERIA Npfl Soccer

10:00

Carrick Rangers vs Loughgall

NORTHERN IRELAND Nifl Premiership Soccer

10:00
10:00

Football